FIRMA

Jesteśmy dealerem ciągników oraz maszyn rolniczych od 1994 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala na lepsze zrozumienie potrzeb klientów i profesjonalne wsparcie w wyborze sprzętu rolniczego. Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników gwarantuje fachowy serwis ciągników i maszyn rolniczych. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta, oferujemy atrakcyjne finansowanie fabryczne oraz wsparcie w przygotowaniu wniosków o dotacje z funduszy unijnych. Naszymi klientami są gospodarstwa rolnicze o różnym profilu, jednostki samorządu terytorialnego oraz administracji państwowej (MSW, MON).

Oferta firmy poszerza się o wiele marek wiodących producentów maszyn, a liczba zadowolonych klientów stale rośnie.


WYRÓŻNIA NAS


od 1994 roku na rynku Agro

Doświadczony zespół sprzedawców

Rodzinny charakter firmy

Satysfakcja klientów

Dynamiczny rozwój

Profesjonalny serwisNASZA HISTORIA

Poznaj 30-letnią historię rozwoju Zakładu Handlu Sprzętem Rolniczym BIELECKI. Czy wiedziałeś, że pierwszy zespół naszej firmy składał się tylko z 4 osób? Zobacz linię czasu i dowiedz się więcej!
1994Powstaje firma Zakład Handlu Sprzętem Rolniczym BIELECKI z siedzibą w Garwolinie przy ul. Parysowskiej 16. Zespół składa się z właścicieli Krystyny i Stanisława Bieleckich, Głównej Księgowej i jednego Mechanika. Sprzedaż produktów m.in. marek Akpil Pilzno, Pronar Narew, FMR Biedaszki, Agromet-Pionier Strzelce Opolskie, Warfama Dobre Miasto

1995

Do oferty dołączają marki BIZON Płock, Fabryka Maszyn Żniwnych Płock. Pierwsza obecność na targach Dni z Doradztwem Rolniczym w Siedlcach. Bierzemy w nich udział co roku od 29 lat.

1998

Oferta powiększa się o produkty marek Metal-Fach, UNIA, New Holland

1999

Rozpoczęcie sprzedaży produktów marki Samasz

2001

Dołączenie do oferty produktów marki Farmtrac

2004

Zmiana siedziby firmy na obecną, mieszczącą się w Sulbinach przy ul. Warszawskiej 25

2007Wraz z pierwszym PROW 2007-2013, na bazie doświadczeń z programem SAPARD, podjęliśmy się wsparcia rolników w pozyskaniu finansowania unijnego na zakup sprzętu i modernizację parków maszynowych naszych klientów

2017Zmiana logo firmy.

2024

To nasz 30 rok na rynku, do tego czasu sprzedaliśmy ponad 10.000 maszyn i ciągnikówPomagamy w uzyskaniu dotacji unijnych, finansowania fabrycznego oraz innych form finansowania.